Jestem lekarzem, specjalistą chirurgii plastycznej. Z wyróżnieniem ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu. Od 2002 roku pracowałem w renomowanym Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju, będącym kolebką polskiej chirurgii plastycznej. Po reorganizacji i przeniesieniu szpitala w 2006 roku do nowego obiektu pracuję na stanowisku Starszego Asystenta na Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego SA w Polanicy-Zdroju gdzie pełnię funkcję zastępcy ordynatora. Kształcenie pod czujnym okiem najlepszych nauczycieli i mistrzów chirurgii plastycznej, liczne kursy i staże odbyte w kraju i zagranicą niezbędne do rzetelnego wykonywania tej specjalności, a także doświadczenie zbudowane na kilku tysiącach przeprowadzonych operacji to fundament, na którym buduję właściwe relacje z pacjentem, zapewniając im poczucie bezpieczeństwa, pewność wykonywania operacji z największą starannością, a także troskliwą opiekę pooperacyjną.

Zajmuję się także działalnością naukowo-dydaktyczną, publikując prace badawcze w krajowych i zagranicznych czasopismach oraz wygłaszając prezentacje na zjazdach chirurgii plastycznej. Jestem współautorem wydanej pod redakcją Prof. Kazimierza Kobusa książki pt.: „Chirurgia i estetyka twarzy”. Wykonuję operacje z zakresu chirurgii twarzowo-czaszkowej, mikrochirurgii, chirurgii ręki oraz chirurgii estetycznej. W zakresie chirurgii estetycznej wykonuję pełen profil zabiegów obejmujący między innymi: korekcje powiek, korekcje uszu, korekcje nosa, operacje odmładzające twarzy (lifting twarzy), powiększanie piersi, redukcję i podniesienie piersi, plastyki powłok brzusznych, ramion i ud (lifting ramion, lifting ud) oraz liposukcję.

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej, w której wykonuję operacje jest jedną z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych klinik w Polsce.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Sekcji Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Mikronaczyniowej Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Klinika

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej zlokalizowana jest w spokojnym, ustronnym miejscu w starej części polanickiego zdroju. Spełnia najwyższe standardy i składa się z sali operacyjnej, sali opatrunkowej, sal pooperacyjnych, sali przygotowawczej do zabiegu, gabinetu konsultacyjnego, poczekalni oraz pomieszczeń socjalnych i technicznych. Klinika wyposażona jest w najnowocześniejszą aparaturę medyczną oraz urządzenia i narzędzia chirurgiczne umożliwiające wykonywanie pełnego profilu operacji plastycznych, także endoskopowych (Storz) oraz odsysania tkanki tłuszczowej przy użyciu Microaire. Personel kliniki to wykwalifikowana kadra wyspecjalizowana w zabiegach chirurgii plastycznej i estetycznej, składająca się z anestezjologów z II stopniem specjalizacji, dyplomowanych pielęgniarek anestezjologicznych i operacyjnych.

Konsultacje

Konsultacja przedoperacyjne i pooperacyjne odbywają się po telefonicznym, lub mailowym ustaleniu terminu. W sytuacjach szczególnych możliwe są konsultacje w dowolny dzień po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny spotkania.

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej ul. Piastowska 17a; 57-320 Polanica-Zdrój
Rejestracja: tel. 501 608 356;

Najbliższy termin konsultacji:

Najbliższy termin konsultacji:

KONTAKT

ul. Piastowska 17a, 57-320 Polanica-Zdrój

+48 501 608 356

chirurgia@mariuszwysocki.pl